ŠKOLENIE UEFA B Licencie

 Aktuálny kurz UEFA "B"

Zoznam poslucháčov :

                    SKUPINA A                                               SKUPINA B

  Skupina A/2020   Skupina B/2021
1 Adamčík Marek   Boráros Attila
2 Baláž Pavol   Cleber Silva Nascimento
3 Bertič Štefan   Doktor Adam
4 Červeňák Martin   Dosztig Dávid
5 Dzibela Dušan   Ducký Jozef
6 Gyurcsek Gabriel   Ďurček Zdenko
7 Jakubička Juraj   Ďurovec Štefan
8 Kling Tibor   Gajdoš Branislav
9 Kurbel  Peter   Gazdík Michal
10 Ladický Marek   Grman Pavol
11 Obert I. Igor   Humaj Stanislav
12 Obert T. Tomáš   Jančík Erik
13 Orosz Peter   Jiříček Ján
14 Polakovič Róbert   Kéry Tomáš
15 Rybnikár Marcel   Londák Tomáš
16 Ščepka Patrik   Mazan Peter
17 Štálnik Michal   Ondrejíček  Dušan
18 Tomovič Filip   Pagáč Jozef
19 Vido Lukáš   Poláček Patrik
20 Zálešák Peter   Rusznák  Ádam 
21 Kolenčík Jozef   Szalay Gábor
22 Javorka Martin   Šulc Mário
23 Kalocsai Enrico   Urblík Zdenko
24 Renczes Gábor   Weidl Vladimír

 

 


Plán školenia SKUPINA B( výukové dni ) 

Blok

forma

termín

Deň

čas

Miesto

B1

Dištančná

24.04.2021

Sobota

09:00 - 14:45

Online MS TEAMS

Dištančná

25.04.2021

Nedeľa

09:00 - 12:00

Online MS TEAMS

Dištančná

27.04.2021

Utorok

19:00 - 21:15

Online MS TEAMS

B2

Dištančná

29.04.2021

Štvrtok

20:00 - 22:15

Online MS TEAMS

Dištančná

01.05.2021

Sobota

09:00 - 11:15

Online MS TEAMS

Dištančná

01.05.2021

Sobota

20:00 - 21:15

Online MS TEAMS

Dištančná

02.05.2021

Nedeľa

09:00 - 10:30

Online MS TEAMS

B3

Dištančná

04.05.2021

Utorok

19:00 – 21:15

Online MS TEAMS

Dištančná

10.05.2021

Pondelok

19:00 – 21:15

Online MS TEAMS

Dištančná

17.05.2021

Pondelok

19:00 – 20:30

Online MS TEAMS

B4

Dištančná

20.05.2021

Štvrtok

19:00 – 20:30

Online MS TEAMS

Kontaktná

24.05.2021

Pondelok

15:00 – 18:00

Učebňa/ihrisko

Dištančná

27.05.2021

Štvrtok

19:00 – 20:30

Online MS TEAMS

B5

Kontaktná

31.05.2021

Pondelok

15:00 – 18:00

Učebňa

B6

Dištančná

03.06.2021

Štvrtok

19:00 – 21:30

Online MS TEAMS

Kontaktná

08.06.2021

Utorok

15::00 – 18:00

Učebňa/ihrisko

B7

Dištančná

16.06.2021

Streda

19:00 – 22:00

Online MS TEAMS

Kontaktná

17.06.2021

Štvrtok

15:00 – 18:00

Učebňa/ihrisko

B8

Dištančná

21.06.2021

Pondelok

19:00 – 21:15

Online MS TEAMS

Kontaktná

24.06.2021

štvrtok

15:00 – 18:00

Učebňa/ihrisko

B9

Dištančná

29.06.2021

Utorok

19:00 – 21:15

Online MS TEAMS

Kontaktná

01.07.2021

Štvrtok

15:00 – 17:15

Učebňa/ihrisko

B10

Dištančná

05.07.2021

Pondelok

19:00 – 21:15

Online MS TEAMS

Kontaktná

07.07:2021

Streda

15:00 – 18:00

Učebňa/ihrisko

B11

Dištančná

12.07.2021

Pondelok

19:00 – 21:15

Online MS TEAMS

Kontaktná

14.07.2021

Streda

15:00 – 18:00

Učebňa/ihrisko

B12

Dištančná

19.07.2021

Pondelok

19:00 – 21:15

Online MS TEAMS

Kontaktná

22.07.2021

Štvrtok

15:00 – 18:00

Učebňa/ihrisko

 

Mikroskupiny

21.06. - 26.07.2021

Záverečné skúšky

08.08. - 09.08.2021

                                                    

Pozn.:              Maximálna povolená absencia je 10 % z kontaktnej výuky, t.z. 8 hodín.

                                             V prípade potreby kontaktujte správcu webu